O gabinecie

ZONA – Zakątek Odnowy Naturalnej i Alternatywnej

ZONA to więcej niż gabinet kosmetyczny. To miejsce o nowym, świeżym, ale przede wszystkim alternatywnym podejściu do kosmetologii. Zabiegi kosmetyczne, które Państwu oferujemy, wykonywane są w sposób profesjonalny, a co ważniejsze i niespotykane, oparte wyłącznie na naturalnych i certyfikowanych kosmetykach.

Szukając najlepszych i zarazem najskuteczniejszych zabiegów kosmetycznych dla naszych Klientów, staramy się działać w dwojaki sposób:
1) pielęgnacja oparta na kosmetykach naturalnych oraz nieinwazyjnych zabiegach dających maksymalne efekty,
2) kosmetologia estetyczna oparta na dermoceutykach oraz nowoczesnych technologiach.

Starając się sprostać Państwa oczekiwaniom oraz wykorzystując naszą wiedzę i doświadczenie, szczególną uwagę przykładamy do indywidualnego podejścia oraz doboru właściwych zabiegów dla naszych Klientów. Takie nastawienie
w połączeniu z nowoczesnymi technologiami pozwala sprawić, iż Państwa zadowolenie jest naszym sukcesem.

ZONA to także miejsce, gdzie pamiętamy nie tylko o Państwa komforcie, ale dużą troskę przykładamy do bezpieczeństwa podczas zabiegów. Stosując wyłącznie jednorazowe materiały oraz sterylizując wszystkie narzędzia w autoklawie medycznym, zapewniamy czystość oraz sterylność możliwie
na najwyższym poziomie.

Kosmetologia to dziedzina niezwykle dynamicznie rozwijająca się, lecz dla nas to coś więcej niż praca czy gabinet kosmetyczny – to nasza pasja, która motywuje i za którą staramy się podążać by nieustannie podnosić jakość usług i produktów, które Państwu oferujemy.

Serdecznie zapraszamy do gabinetu kosmetycznego ZONA – zakątka naturalnego piękna – miejsca, które z pewnością przypadnie Państwu do serca.

Jestem licencjonowanym kosmetologiem oraz absolwentką z tytułem magistra Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza – specjalność „chemia kosmetyczna”. Wiedza zdobyta w trakcie studiów pozwoliła mi nie tylko na umiejętność wykonywania profesjonalnych zabiegów kosmetycznych, ale również dała szansę na zapoznanie się z chemiczną stroną kosmetyków.
Swoją wiedzę nieustannie poszerzam uczestnicząc w licznych szkoleniach, wykładach i konferencjach. Moje starania mają głównie jeden cel – zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Praca jest dla mnie pasją i dlatego chciałam stworzyć na kosmetycznej mapie Wrześni miejsce dedykowane tym wszystkim, którzy poza dążeniem do piękna, dbają o zdrowie i przywiązują wagę do naturalnych kosmetyków i pielęgnacji.
Podczas wykonywanych zabiegów staram się dbać o każdy szczegół tak, aby każda wizyta w gabinecie była wyjątkowym i niezapomnianym przeżyciem. Jestem przekonana, że tajemnica zdrowego i pięknego wyglądu tkwi w indywidualnym i holistycznym podejściu, które swoim Klientom oferuję.

Certyfikaty