Masaż bańką chińską

Masaż bańką chińską

Stosowany jest w gabinecie w dwóch podstawowych wskazaniach:

  • redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej
  • drenaż limfatyczny

Ogromną zaletą tego masażu jest uzyskanie satysfakcjonujących rezultatów w stosunkowo krótkim czasie.

Zabieg z wykorzystaniem bańki chińskiej jest w czołówce skutecznych, nieinwazyjnych metod redukujących cellulit, nadmierną tkankę tłuszczową oraz likwidujących obrzęki!

Masaż bańką chińską jest metodą, która polega wykorzystaniu próżniowego zasysania skóry i znajdujących się pod nią tkanek,  wpływając na intensywne ich przekrwienie oraz wyraźną poprawę elastyczności skóry.

Rozszerzenie naczyń krwionośnych i odpowiednie ukrwienie powoduje lepsze odżywienie tkanek, co zapobiega tworzeniu się cellulitu. Podczas zabiegu dochodzi do przyspieszenia przemiany materii, co w efekcie redukuje tkankę tłuszczową i oczyszcza skórę z toksyn.

Masaż bańką chińska uelastycznia i wygładza skórę, rozbija tkankę tłuszczową, zwiększa ukrwienie tkanek, dzięki czemu ułatwia wnikanie preparatów wyszczuplających.

 

Antycellulitowy masaż bańką chińską

Masaż bańką chińską działa niczym drenaż limfatyczny. Poprawia krążenie krwi, przyspiesza metabolizm i usuwa nadmiar toksycznych substancji. Dzięki temu możliwe jest przyspieszenie procesów spalania tkanki tłuszczowej i widoczna redukcja cellulitu. Komórki stają się znacznie lepiej odżywione, co jest efektem zwiększenia przepływu substancji odżywczych. Mniejsze stają się też obrzęki, dzięki poprawie krążenia i działania układu limfatycznego.

- redukcja cellulitu
- nadmiar tkanki tłuszczowej
- obrzęki limfatyczne
- zwiotczała skóra
- poprawa ukrwienia
- poprawa przemiany materii
- zmniejszenie napięcia mięśniowego
- redukuje cellulit
- polepszenie jędrności i elastyczności skóry
- kształtuje sylwetkę
- zmniejszenie obwodów (odchudzanie)
- przyspieszenie przemiany materii (metabolizmu)
- zmniejszenie obrzęków limfatycznych
- poprawa kolorytu skóry
- nowotwory
- podwyższona temperatura ciała
- menstruacja
- ciąża
- zaburzenia krzepliwości krwi
- żylaki
- przerwanie ciągłości i stany zapalne skóry
- obrzęki niewiadomego pochodzenia
- osoby powyżej 80 roku życia
Masaż bańką chińską powinien być wykonywany w seriach (ok. 10 zabiegów), odstępy między kolejnymi zabiegami 3-7 dni.
Po zabiegu, w wyniku intensywnego przekrwienia skóry może pojawić się lekkie zaczerwienienie, które znika w przeciągu godzin po zabiegu. Z kolei zassanie fałdów skórnych podczas masaży może skutkować wystąpieniem miejscowych zasinień i/lub wybroczyn, które wchłaniają się zwykle do kilku dni.
Połączenie różnorodnych technik zabiegowych i zastosowanie terapii łączonych znacznie przyśpiesza uzyskanie efektów niż w przypadku użycia tylko jednej metody.

Zabiegi w proponowanej kombinacji zmniejszą cellulit, ujędrnią skórę, zapobiegną powstawaniu obrzęków i uczucia ciężkich nóg oraz usprawnią krążenie krwi w nogach.

Masaż bańką chińską + Karboksyterapia – połączenie tych zabiegów daje bardzo dobre efekty w likwidacji zwłóknień skóry, obrzęków, guzowatych stwardnień. Wystarczy wykonanie kilkunastominutowego masażu przed zabiegiem karboksyterapii i w efekcie po kilku zabiegach cieszymy się z gładkiej skóry.

Masaż bańką chińską + Lipoliza Iniekcyjna – wzbogacenie zabiegu lipolizy iniekcyjnej o masaż bańką chińską (przed zabiegiem) prowadzi do przekrwienia skóry, zmniejszenia obrzęków a w konsekwencji aplikacja preparatu jest skuteczniejsza.

Uda + pośladki

Pakiet 10 zabiegów: 500 zł
60 zł

Brzuch

Pakiet 10 zabiegów: 400 zł
50 zł

Masaż całościowy (uda, pośladki, brzuch)

Pakiet 10 zabiegów: 850 zł
100 zł

Dodatek do zabiegu

Pakiet 10 zabiegów: 200 zł
30 zł