Manicure klasyczny

Manicure klasyczny

Piękne, zadbane dłonie i paznokcie to marzenie i wizytówka każdej kobiety. Manicure klasyczny to zabieg pielęgnacyjny, który pozwala na osiągnięcie tego celu. Wypielęgnowane dłonie i paznokcie to element zdrowia i urody.

Manicure klasyczny polega na usunięciu niechcianych skórek, opiłowaniu paznokci i nadaniu im idealnego kształtu oraz pokryciu ich odżywką lub lakierem.

Lakiery oraz odżywki używane podczas zabiegu NIE zawierają szkodliwych rozpuszczalników obciążających naturalną płytkę paznokcia. NIE zawierają składników pochodzenia zwierzęcego. Nie zawierają np. akrylanów, szkodliwego, rakotwórczego formaldehydu, toluenu który może powodować uszkodzenia nerwów, nerek i wątroby.

Lakiery są bardzo trwałe i nie potrzebują światła UV z lampy do ich utwardzania. Aż do 90 % zastosowanych surowców jest pochodzenia naturalnego oraz posiadają certyfikat BDIH (znak ekologiczny informuje konsumenta, że do produkcji kosmetyków zostały użyte tylko surowce naturalne, takie jak: oleje roślinne, ekstrakty ziołowe, olejki  eteryczne i substancje zapachowe pochodzące z kontrolowanych upraw ekologicznych lub dzikich zbiorów).

Wszystkie narzędzia są sterylizowane w autoklawie medycznym i pakowane w jednorazowych opakowaniach.

Manicure klasyczny

40 zł

Manicure klasyczny z malowaniem

50 zł

*malowanie paznokci do wybranego zabiegu

15 zł