Pielęgnacja twarzy

Masaż twarzy

Masaż twarzy, szyi i dekoltu wykonywany jest w celu pielęgnacji i relaksacji skóry. Wpływa korzystnie na układ krążenia, limfatyczny i nerwowy.

Mediderma (by Sesderma)

MEDIDERMA to hiszpańska firma, która została założona w 1989r. przez zespół dermatologów prowadzony przez dr Gabriela Serrano.

Oczyszczanie manualne

Oczyszczanie manualne skóry to zabieg zalecany szczególnie osobom z cerą problematyczną, zanieczyszczoną, który łączy mechaniczne usunięcie zanieczyszczeń (prosaki, zaskórniki, itp.) z działaniem regulującym pracę gruczołów łojowych.

Peeling kawitacyjny

jest bardzo popularnym, bezinwazyjnym zabiegiem oczyszczającym na twarz i ciało.
Peeling kawitacyjny działa w oparciu o ultradźwięki wywołujące w środowisku wodnym zjawisko kawitacji.

Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja jest metodą mechanicznego złuszczania naskórka, gdzie efekt eksfoliacji uzyskuje się poprzez działanie ścierające głowic pokrytych kryształkami diamentu oraz pompy zasysającej martwy zrogowaciały naskórek.

Oxybrazja

To niezwykle skuteczny rodzaj peelingu, gdzie czynnikiem złuszczającym jest strumień rozproszonych kropelek soli fizjologicznej i powietrza, emitowany pod ciśnieniem przez urządzenie.

Infuzja tlenowa

To innowacyjne i profesjonalne podejście do zabiegów pielęgnacyjnych twarzy, szyi i dekoltu dzięki wykorzystaniu rewolucyjnej metody wtłaczania w głębokie warstwy skóry silnie skoncentrowanych składników aktywnych za pomocą czystego hiperbarycznego tlenu.